Blogas

Pagrindinės klaidos rengiant išleistuvių šventę

Nenumaldomai artėja liepos mėnesis, kuomet tūkstančiai abiturientų baigs dvylikos metų mokslo kelionę. Vieni jau nuo dabar planuoja savo šventę, perka prašmatnius drabužius, kuomet kiti apie ją dar net negalvoja. Norėdami, jog Jūsų išleistuvių šventė puikiai pavyktų, mes siūlome atkreipti dėmesį į dažniausiai daromas išleistuvių klaidas.

Istorija apie išgelbėtą tvirtovę, arba kodėl svarbu renginio metu turėti planą B.

Pirmadienis. 2015 metų balandžio 13 diena.

Išaušo gražus, saulėtas rytas. Pažvelgus į dangų ir apžvelgiant praėjusios savaitės orus, buvo galima tikėtis visko. Lygiai 11 val. S&O renginių komanda susirinko į savo spotą ir pradėjo aktyviai ruoštis artėjančiam renginiui.

<----- S&O komanda aktyviai ruošiasi renginiui

S&O Renginiai pataria: Kaip pasirinkti tinkamą renginio vedėją?

Šiandien galime suskaičiuoti per 100 asmenų, skelbiančių save renginių vedėjais. Žmogus, pravedęs 5 renginius, dar netampa profesionaliu renginių vedėju, galinčiu pravesti bet kokią šventę. Patirties stoka yra dažna priežastis, kodėl įvyksta nesklandumai renginių metu ar būna nevisiškai išpildyti užsakovų lūkesčiai. Todėl, renkantis renginio vedėją, reikia atkreipti dėmesį į keletą aspektų,...

DJ pataria: Kaip išvengti sunkaus darbo sudarant savo mėgstamų dainų sąrašą.

Turbūt, kiekvienas, užsakantis DJ paslaugas, pokalbio metu išgirsta frazę - sudarykite savo mėgstamų dainų sąrašiuką ir atsiuskite mums. Ir galvoje pradeda suktis mintys, kaip jį daryti, kokiu būdu pateikti, kada pateikti, ir kas bus, jeigu daina, kurią įtraukiau į sąrašą man nebepatiks, nes visgi dažniausiai DJ paslaugos yra užsakomos dar likus pakankamai ilgam laikui iki renginio.

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

6 metai

patirties

509

renginiai

199.587

šypsenos

Mūsų klientai