Dažniausiai užduodami klausimai apie DJ paslaugas

Kokioms progoms tinka DJ paslaugos?

 • DJ paslaugos tinka visoms šventėms bei progoms.

Kokią muziką DJ groja vakaro metu ir kaip yra su muzikiniais pageidavimais?

 • Užsakovo muzikiniai pageidavimai aptariami iš anksto susitikimo metu. Korekcijos derinamos el. paštu iki renginio datos likus savaitei, kad išvengtume galimų nesusipratimų. DJ muziką parenka pagal Jūsų pageidavimus ir taiko būtent ta kryptimi.

Kaip DJ prisitaiko prie skirtingo amžiaus svečių?

 • Profesionalus ir patyręs DJ visada geba prisitaikyti prie skirtingo amžiaus svečių. DJ renginiui ruošiasi ne vieną dieną prieš ir turi begalę kūrinių, todėl sumaniai juos miksuodamas nepaliks abejingo nei vieno.

  Kas, jeigu, nežinau, kokia muzika atitiktų vakarėlio tematiką?

  • Tam ir esame mes. Kuo daugiau informacijos žinosime apie vakarėlį– tuo didesnė tikimybė, kad pataikysime su muzika!

  Ar galite pateikti repertuaro pavyzdžių?

  • Taip. Tam yra daromi išankstiniai susitikimai su užsakovais, kad būtų aptartos visos detalės. Pildome užsakovų norus, pateikiame pavyzdžių, svarbiausia bendradarbiauti, nes tik taip pasieksime rezultatą, tinkantį abiems pusėms.

   Kada DJ atvyksta į šventę?

   • DJ į renginio vietą atvyksta 2-3 valandomis anksčiau, kad turėtų pakankamai laiko pasiruošti techninei daliai. Svečiams renkantis, DJ būna pasiruošęs ir juos pasitinka su fonine muzika. Jei renginys ne Vilniuje– DJ atvyksta dar anksčiau, kad kilus nesklandumams galėtų laiku juos pašalinti.

    Ar yra galimybė prasitęsti DJ paslaugą, jei reikalingas papildomas laikas?

    • Žinoma, nebūtina iš anksto numatyti, kiek truks renginys. Jeigu sutartyje numatytas laikas artėja prie pabaigos, o Jums dar norisi šokti– vakaro metu turite galimybę pratęsti DJ paslaugas už papildomą mokestį.

     Kaip DJ būna apsirengęs renginyje?

     • Apranga renginyje– oficiali, tvarkinga. Išskyrus atvejus, kai renginio tema įpareigoja rengtis kitaip arba renginys vyksta lauke, karštą vasaros dieną.

      Ar DJ atvyksta su reikiama technika? Kaip atrodo technika?

      • DJ atvyksta su reikiama garso ir šviesos efektų įranga, kurios sąrašą iš anksto suderiname su užsakovu. Technikos nuotraukas galite pamatyti mūsų įgyvendintų projektų galerijoje.

       Kaip užsisakyti DJ paslaugą?

       • Suorganizuojame susitikimą, kurio metu aptariame muzikinius bei techninius klausimus. Tuomet pasirašoma sutartis, kuri patvirtina DJ paslaugų užsakymą Jūsų pasirinktai datai.

        Nuo ko priklauso DJ paslaugų kaina?

        • DJ paslaugų kaina priklauso nuo renginio temos, pobūdžio, apimties, vietos, nuomojamos įrangos kiekio bei kitų keliamų reikalavimų.

        Siųsti užklausą

        Įrangos nuoma

        Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

        Renginių vedėjai

        Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

        DJ paslaugos

        Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

        Mūsų skaičiai

        6 metai

        patirties

        509

        renginiai

        199.587

        šypsenos

        Mūsų klientai