Saulius Bagdonas

LT

Renginių ekspertas!

Saulius - renginių vedėjas ir lektorius.

Pasiekimai:

Saulius puikiai suderina įgimtą charizmą su išugdytu atsakomybės jausmu, tad per pastaruosius 5-erius renginių vedimo metus, jis dalyviams padovanojo ne tik begales šypsenų, neišdildomų akimirkų, bet ir ne kartą viršijo jų lūkesčius.

Kodėl verta rinktis Saulių? Tai vedėjas, pasidabinęs skrybėle ir peteliške. It tikra varliukė jis yra jaunatviška, energija trykštanti ir vietoje nenustygstanti asmenybė, užtikrinanti puikią atmosferą vedamų renginių metu. Tik Saulius prisiima visišką atsakomybę už Jūsų šventės sėkmę!

Saulius veda įmonių šventes, vestuves.

Siųsti užklausą

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

6 metai

patirties

509

renginiai

199.587

šypsenos

Mūsų klientai

Renginių organizavimas

Renginių organizavimas – mūsų pašaukimas, o geriausias mūsų pastangų įvertinimas – pakili šventės dalyvių nuotaika, šypsenos ir padėkos.

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai – tarsi dirigentai. Juk sunku įsivaizduoti orkestrą be dirigento? Tai- ta renginio dalis, nuo kurios priklauso dalyvių įsitraukimas bei emocijos.

Blogas

BLOG'e mūsų komandos nariai, vedėjai bei didžėjai visiems dalins įvairiausius patarimus, dalinsis savo įžvalgomis ir taip padarys Jūsų gyvenimą įdomesniu!