Simonas Indrašius

LT
EN

Protmūšių ir karaokė asas!

Simonas – profesionalas, jau 9-erius metus užsiimantis renginių vedimu, charizmatiškas ir žodžio kišenėje neieškantis įvairaus pobūdžio renginių vedėjas.

Pasiekimai:

Tarptautinio Sidabrinio Stano choro narys, dalyvavo įvairiuose TV projektuose, rūpinosi Lietuvos talentų žvaigždės ir nacionalinės Eurovizijos atrankos dalyvio Vytauto Matuzo vadyba. Šiuo metu yra Vytauto Matuzo ir Panevėžio Indigo choro koncertų vadybininkas.

Kodėl verta rinktis Simoną? Jeigu norite, kad Jūsų renginys nebūtų įprastas ir norite, kad nereikėtų rūpintis jokiomis detalėmis renginio metu, Simonas – Jūsų paslaugoms.

Simonas veda įmonių šventes, vestuves, karaokė vakarėlius, protų mūšius.

Siųsti užklausą

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai nesudarys įtampos, atpalaiduos renginyje dalyvaujančius žmones, sugebės suvaldyti žmonių masę ir padarys viską, kad jie liktų patenkinti.

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

6 metai

patirties

509

renginiai

199.587

šypsenos

Mūsų klientai

Renginių organizavimas

Renginių organizavimas – mūsų pašaukimas, o geriausias mūsų pastangų įvertinimas – pakili šventės dalyvių nuotaika, šypsenos ir padėkos.

Renginių vedėjai

Renginių vedėjai – tarsi dirigentai. Juk sunku įsivaizduoti orkestrą be dirigento? Tai- ta renginio dalis, nuo kurios priklauso dalyvių įsitraukimas bei emocijos.

Blogas

BLOG'e mūsų komandos nariai, vedėjai bei didžėjai visiems dalins įvairiausius patarimus, dalinsis savo įžvalgomis ir taip padarys Jūsų gyvenimą įdomesniu!