+370 638 88 883


Atsiliepimai

Grant Thornton Baltic, Laura

Dirbant su „S&O renginiai“ komanda galėjau nebesirūpinti jokiais įgarsinimo, teminės muzikos ar apšvietimo klausimais – viskas buvo padaryta už mane. Atsakingai, profesionaliai, laiku ir geriausiai. Kruopščiai atrinkta muzika net nemėgstančius šokti masino į šokių aikštelę. Tad judesys nerimo iki pat ryto. Dėkoju „S&O renginiai“ komandai, jog taip šauniai prisidėjo prie įmonės...

Raimundas Lopata, politologas

S&O Renginiai pateisino visus mūsų lūkesčius: kokybiškas ir smagus jubiliejaus nuspalvinimas garsais. Ačiū.

Ramunė G. (Compensa Life)

S&O komandoje dirba tikri profesionalai. Dirbome ne viename projeke ir viskas vyko sklandžiai.

UAB "Atamis", Mindaugas

Renginio metu sukūrė komandinę atmosferą, pakilią nuotaiką, suorganizavo kokybišką apšvietimą bei įgarsinimą. Esame patenkinti suorganizuotu įmonės gimtadieniu ir mielai pratęsime bendradarbiavimą.

Maisto banko direktorius Vaidotas Ilgius

Viskas su garsu buvo gerai, žinoma - geriau nebent būtų tik gerus darbus darančiai organizacijai pasiūlyta smagi nuolaida ;)
S&O Renginiai - tai operatyviai ir gerai savo darbą išmananti komanda. Su jais dirbti paprasta, taigi paprasta ir pasiekti gerų rezultatų.

Oleg Surajev, humoristas

nuomavaus, viskas buvo labai gerai, rekomenduoju :)

Kernius Paravinskas

Džiaugiamės, jog turim tokius šaunius žmones, į kuriuos visada galim kreiptis dėl renginių įgarsinimo. Labai tvarkingai dirba bei operatyviai sprendžia visus su aparatūra susijusius klausimus. Darbų atlikimo kokybė - super. Sėkmės darbuose!:)

Rokas Bernatonis, iliuzionistas

S&O Renginiai labai profesionaliai atlieka savo darbą! Pats dirbu renginiuose, tad gana dažnai tenka su jais susidurti bendruose projektuose. Neteko girdėti tiesioginių klientų atsiliepimų, tačiau žinau, jog S&O Renginiai visada yra labai užimti, tai yra puikus įrodymas, jog klientai lieka patenkinti darbo rezultatu!

Antanas Kiziela

Bendradarbiaujame su "S&O renginiai" jau ne pirmus metus. Jie visada padeda užtikrinti MeDi renginio - "Talentų Vakaras" kokybę pasirūpindami, kad atlikėjų pasirodymai nuskambėtų kuo geriau. Be problemų susidoroja su įvairiausiomis problemomis kylančiomis įgarsinant skirtingų stilių, žanrų atlikėjus. Pasirūpina visos technikos atgabenimu ir išgabenimu, bei veikia operatyviai ir...

Edgaras Pranskevičius

vyrukai labai šauniai dirba, dar nė karto neteko nusivilti, tik geri atsiliepimai ir apie aparaturą ir aptarnavimo kokybę. Sėkmės, taip ir toliau!!

Agnius Paplauskas

Šitie vaikinai yra super! Pasitikėjimą pagrindė dalykiškumu, paslaugumu ir pareigingumu. Keep spinning :)

Renginių įgarsinimas

Įmonių renginių, asmeninių švenčių, prezentacijų techninis aptarnavimas.

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

13 metų

patirtis

1000+

renginiai

999.999+

šypsenos

Mūsų klientai