+370 638 88 883


DJ paslaugos


Muzika- neatsiejama bet kurio renginio dalis. Be DJ neįsivaizduojama jokia šventė. Ar tai būtų vestuvės, įmonės vakarėlis, jubiliejus ar kita proga– muzika vis tiek bus vienas pagrindinių šventės atributų.

Mes esame tam, kad Jūsų renginys būtų nepamirštamas. Siekiame teikti kokybiškas DJ paslaugas, kad taptume nuolatiniu Jūsų partneriu. Tikimės pranokti užsakovo lūkesčius, jog renginio svečiai būtų patenkinti ir apie Jūsų šventę atsilieptų tik teigiamai.

Kodėl mes?
  • Nuolat atnaujiname savo turimos technikos asortimentą siekiant teikti kokybiškas paslaugas;
  • Investuojame į DJ paslaugų kokybės tobulinimą;
  • Vykdome tinkamos komandos atranką– nuolat formuojame DJ kolektyvą ir siekiame, kad jo vizija sutaptų su sorenginiai.lt ;
  • Turime plačią fonoteką– ją nuolat atnaujiname, pildome bei tobuliname;
  • Patyrę ir profesionalūs DJ– įvairiems publikos skoniams;

Jei manote, kad Jūsų šventei reikalingos DJ paslaugos- nedelskite ir susisiekite su mumis. Profesionalūs DJ pasirūpins muzikine Jūsų renginio dalimi: sudarys šventės muzikinį grojaraštį pagal Jūsų pageidavimus, bei atsižvelgs į renginio temą, auditoriją ir vietą. DJ paslaugos- tai ne tik muzikos leidimas, tai drauge ir visa šventės aura, nuotaika, atsipalaidavimas ir bendra veikla– šokis.

DJ tikslas- vakaro metu skambančia muzika išlaikyti pakilią šventės dalyvių nuotaiką iki pat renginio pabaigos. Rezultatas– muzikiniu šventės apipavidalinimu patenkinti visi šventės dalyviai. DJ groja įvairių laikotarpių muziką– nuo visiems gerai žinomų hitų iki šių dienų muzikos naujovių. Viskas priklauso nuo užsakovo pomėgių bei norų. Siūlome su mumis susitikti prieš šventę, siekiant užtikrinti, jog Jūsų muzikiniai lūkesčiai būtų išpildyti.

DJ paslaugos apima renginio grojaraščio sudarymą, kokybišką muzikos atkūrimo įrangos panaudojimą ir bendravimą su įvairaus amžiaus auditorija. Kitaip tariant, DJ paslaugas galėtume apibūdinti kaip jungiamąją giją tarp muzikos, šokio ir visų šventės dalyvių. Pamąstykime, ar pasiseks šventė, kurioje bus nepatyręs DJ, grojantis jam pačiam ar tik daliai renginio dalyvių priimtiną muziką?

DJ į šventę atvyksta su visa reikiama garso ir šviesos efektų įranga, kurios sąrašą iš anksto deriname su užsakovais.

Mes visada pasiūlysime Jums optimaliausią variantą!

Siųsti užklausą

Renginių įgarsinimas

Įmonių renginių, asmeninių švenčių, prezentacijų techninis aptarnavimas.

Įrangos nuoma

Garso bei šviesos įrangos nuoma Jūsų vakarėliui!

DJ paslaugos

Patyrę DJ prisitaikys prie skirtingų publikos muzikinių skonių, sukurs šventinę atmosferą renginio metu bei įgyvendins vakaro dalyvių lūkesčius.

Mūsų skaičiai

13 metų

patirtis

1000+

renginiai

999.999+

šypsenos

Mūsų klientai